ZS Somianka
ZS Somianka
ZS Somianka

Ochrona danych osobowych

Opublikowano: czwartek, 30, sierpień 2018

W związku z reformą przepisów RODO, w zakładce Do pobrania pod hasłem Zgody rodziców, zamieściliśmy informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych naszych uczniów.

Informacje o egzaminach

Opublikowano: czwartek, 31, sierpień 2017

Informacje o egzaminie

Sekty - zagrożeniem dla młodzieży

Opublikowano: czwartek, 15, grudzień 2016

     Na świecie działa przynajmniej kilka tysięcy sekt. Nie wszystkie są jednakowo niebezpieczne i groźne. Sekty różnią się między sobą co do sposobu powstania, charakteru działania, otwarcia się względem społeczeństwa, strukturą, głoszoną doktryną oraz celem istnienia. Wszelkie ich podziały są raczej umowne, uwzględniające pewne ich aspekty. Mówimy więc o sektach ekonomicznych, terapeutycznych, synkretycznych, odwołujących się do nowego objawienia. 

czytaj więcej

Ogłoszenie

Opublikowano: czwartek, 20, kwiecień 2017

Informujemy, że w okresie od 1 września 2017 do 31 sierpnia 2019 w granicach obwodu Publicznej Szkoły Podstawowej w Somiance znajdują się miejscowości: Somianka, Somianka Parcele, Michalin, Nowe Płudy, Stare Płudy, Jasieniec.

Stop dopalaczom

Opublikowano: czwartek, 05, maj 2016

Gdzie szukać pomocy?

Najważniejsze numery telefonów. 

W ostatnich latach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Czytaj więcej: Stop dopalaczom

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Somiance
Somianka 24B
07-203 Somianka
Dyrektor: Agnieszka Augustynik 
Tel. 029 741-87-20
www.zssomianka.pl 
e-mail: zssomianka@poczta.onet.pl

Uwagi i wnioski dot. pracy szkoły prosimy kierować na adres email podany w kontaktach.